48 Paduri JDE Senseo Extra Strong
Prețul inițial a fost: 70.00 lei.59.90 leiPrețul curent este: 59.90 lei.
O cafea extra puternică din boabe Arabica și Robusta prăjite pătrunzător pentru un gust intens și picant, cu un strat delicios de crema. Pachet de cafea Jacobs Douwe Egberts portionata si ambalata individual sub forma de paduri cu diametrul de 62 mm pentru aparate de cafea Philips Senseo.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | JDE |
| Compatibilitate | Senseo |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 12 |
| Dimensiunea Ceştii | 120 ml |
| Greutate | 333g (48 x 6,93g) |
| Diametru | 62 mm |
| Mod Ambalare | Punga cu 48 paduri |








Petru Borbely (proprietar verificat) –
Foarte bune
Petru Borbely (proprietar verificat) –
Foarte bune
Asaftei Dumitra (proprietar verificat) –
Recomand 100/ la 100
Király János Zoltán –
Prima dată când cumpăr.
Eduard Dumitriu (proprietar verificat) –
Firmă serioasă…Preț decent, marfă de calitate, livrare rapidă ! Mulțumesc !
Elena Cama (proprietar verificat) –
Aromată
Laviniu Rancu (proprietar verificat) –
Recomand cu încredere. Servicii ireproșabile !
Sabina V. (proprietar verificat) –
Foarte buna. E a doua comanda.
Silviu Moraru (proprietar verificat) –
Bun
Anonymous (proprietar verificat) –
Gust deosebit
Georgeta N. (proprietar verificat) –
Super Ok
Diaconeasa Eugen Ionel (proprietar verificat) –
Bună
Mihaela Tudor (proprietar verificat) –
Firma de curierat nu mi-a trimis pachetul nici azi , 07.01.2025!
Adriana Mihailov (proprietar verificat) –
Mulțumită de aroma cafelei extra strong
Anonymous (proprietar verificat) –
Gust rafinat
Irimescu Vasile (proprietar verificat) –
Calitate