10 Capsule Agostani Manzoni Espresso Equilibrato – Compatibile Cafissimo / Caffitaly / BeanZ
Prețul inițial a fost: 19.00 lei.15.90 leiPrețul curent este: 15.90 lei.
Caffè Agostani „Manzoni” este un amestec cremos ideal pentru cei care iubesc un espresso echilibrat.
Intensitate : 8 din 10
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti care au revenit la noi
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | Agostani |
| Compatibilitate | Sistem Caffitaly |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 8 din 10 |
| Dimensiunea Ceştii | 40 ml |
| Greutate | 70g (10 x 7g) |
| Mod Ambalare | Cutie cu 10 capsule |








Teodor (proprietar verificat) –
Așa cum îmi place
Marius V. (proprietar verificat) –
NU RECOMAND!
calitate ZERO
pret accesibil
Manuela (proprietar verificat) –
E buna. Preț, la fel
Ligia Garvan (proprietar verificat) –
Ok
Anonymous (proprietar verificat) –
Bună
Anonymous (proprietar verificat) –
O cafea foarte bună, iar comanda primită repede
Marius Nastase (proprietar verificat) –
Foarte buna
Marius Nastase (proprietar verificat) –
Buna
Daniela Trestianu (proprietar verificat) –
10
Andreea T. (proprietar verificat) –
Mi se pare ca are un gust acrișor, nu e chiar ok pentru tchibo caffissimo.
ANGELA DANUT (proprietar verificat) –
foarte buna
Anonymous (proprietar verificat) –
Se potrivesc la Tchibo, spre deosebire de altele pe care nu le composteaza aparatul. Foarte faina si cafeaua
Anonymous (proprietar verificat) –
Imi place
Emanuel Tudor Caragea (proprietar verificat) –
Cafea bună şi ieftină. Un pic ciudat e că la aceste cafele, cea de aici si cele Espritally se aude un „poc” după ce începe să iasă cafeaua, probabil ceva sigiliu intern? Altfel cafeaua curge ok şi în cantitatea corectă.
Tucaciuc R. (proprietar verificat) –
Bunuta…
Denisa Tofan (proprietar verificat) –
Nu se potrivesc capsulele la aparatul Cafissimo
Iulia Stefanescu (proprietar verificat) –
O cafea foarte bună
Anonim (proprietar verificat) –
f buna