8 Paduri JDE Senseo Cappuccino Choco
Prețul inițial a fost: 28.00 lei.24.90 leiPrețul curent este: 24.90 lei.
Savurează o băutură delicioasă care îmbină perfect gustul bogat al cafelei cu textura catifelată a spumei de lapte și notele intense de ciocolată. Fiecare pad este special conceput pentru aparatele Senseo, oferindu-ți o experiență plină de savoare la fiecare ceașcă. Ideal pentru momentele de relaxare sau pentru a începe ziua cu un strop de dulceață.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | JDE |
| Compatibilitate | Senseo |
| Tip Băutură | Bautura |
| Intensitate | - |
| Dimensiunea Ceştii | 125 ml |
| Greutate | 92g (8 x 11,5g) |
| Diametru | 62 mm |
| Mod Ambalare | Punga cu 8 paduri |








Opinii
There are no reviews yet