18 Paduri Caffe Toraldo Ceai Ventre Piatto – Compatibile ESE44
Prețul inițial a fost: 27.00 lei.23.90 leiPrețul curent este: 23.90 lei.
Cialde Caffè Toraldo Tisana Ventre Piatto conține un amestec de plante, inclusiv semințe de fenicul, frunze de mesteacăn, rădăcină de păpădie, frunze de urzică, coajă de portocală (10%), și frunze de mentă dulce (10%). Această infuzie oferă un gust plăcut și promovează bunăstarea stomacului. Poate fi savurată atât caldă, cât și rece pentru o experiență deosebită.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | Toraldo |
| Compatibilitate | Paduri ESE44 |
| Tip Băutură | Ceai |
| Intensitate | - |
| Dimensiunea Ceştii | 180 ml |
| Greutate | 45g (18 x 2,5g) |
| Diametru | 44 mm |
| Mod Ambalare | Cutie cu 18 paduri |








Anna Ianko (proprietar verificat) –
Perfect!