50 Paduri Kimbo Pompei – Compatibile ESE44
Prețul inițial a fost: 58.00 lei.49.90 leiPrețul curent este: 49.90 lei.
Tradiția și calitatea nemuritoare a cafelei Kimbo prind viață într-un amestec plin de forță și hotărâre. Fiecare înghițitură este o călătorie prin gusturi intense și memorabile, o explozie de savoare unică și persistentă care îți încântă simțurile. Această cafea captivantă reprezintă un omagiu adus experienței autentice a cafelei italiene, oferind o bucurie inconfundabilă pentru cei care apreciază o ceașcă plină de caracter și pasiune.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | Kimbo |
| Compatibilitate | Paduri ESE44 |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 12 din 13 |
| Dimensiunea Ceştii | 40 ml |
| Greutate | 365g (50 x 7,3g) |
| Diametru | 44 mm |
| Mod Ambalare | Cutie cu 50 paduri |








Bogdan (proprietar verificat) –
Foarte buna
Raluca (proprietar verificat) –
Foarte bune
Anica Baraboi (proprietar verificat) –
Cea mai bună cafea , o folosim de mulți ani