150 Paduri Biodegradabile Vergnano Napoli – Compatibile ESE44
Prețul inițial a fost: 170.00 lei.155.90 leiPrețul curent este: 155.90 lei.
Un amestec cu un gust bogat și intens, este definit de aromele puternice și de persistența înaltă a celor mai bune cafele Robusta. În ceașcă, se remarcă printr-o cremă densă și o culoare de nucă intensă, oferind o experiență de cafea de neuitat.
În stoc
| Brand | Vergnano |
| Compatibilitate | Paduri ESE44 |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 8 din 10 |
| Dimensiunea Ceştii | 25 ml / 40 ml |
| Greutate | 1050g (150 x 7g) |
| Diametru | 44 mm |
| Mod Ambalare | Cutie cu 150 paduri |








Alexandru B. (proprietar verificat) –
Foarte spumoasa si placuta la gust
Ana L. (proprietar verificat) –
Îmi pare rău, dar mie nu-mi place.
Este o cafea tare, dar…. este prea prăjită.
Voi rămâne la Lavazza.
Florentina Ursache (proprietar verificat) –
????
Stela Micu (proprietar verificat) –
O cafea foarte buna si foarte puternică
Schifirnet Daniel (proprietar verificat) –
foarte multumita