50 Paduri Kimbo Amalfi – Compatibile ESE44
Prețul inițial a fost: 65.00 lei.57.90 leiPrețul curent este: 57.90 lei.
O cafea delicata, parfumata și 100% Arabica, ce emană aroma inconfundabilă a florilor și citricelor, caracteristice Coastei Amalfitane. Această cafea rafinată te îmbie cu note parfumate și proaspete, purtându-te într-o călătorie a simțurilor. Cu fiecare înghițitură, te vei simți ca și cum ai păși pe aceste meleaguri de vis, unde gustul se împletește cu peisajul pentru o experiență autentică și memorabilă.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | Kimbo |
| Compatibilitate | Paduri ESE44 |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 9 din 13 |
| Dimensiunea Ceştii | 40 ml |
| Greutate | 365g (50 x 7,3g) |
| Diametru | 44 mm |
| Mod Ambalare | Cutie cu 50 paduri |








Cristina Braic (proprietar verificat) –
Cafea foarte bună,adică pe gustul meu,mediu prăjită, intensitate,mediu acidă. Nu e prima dată când o cumpăr.
Simona D. (proprietar verificat) –
Livrare ,promptitudine si calitate ,excelente.
Lucian (proprietar verificat) –
Apreciez atat cafeaua cat si serviciul de comanda si livrare.
Victor Dragostin (proprietar verificat) –
super