36 Paduri Lavazza Intenso – Compatibile Senseo
Prețul inițial a fost: 55.00 lei.45.90 leiPrețul curent este: 45.90 lei.
Senseo Lavazza Intenso este o cafea cu aromă completă si aromă intensă provenită din plantațiile din Asia de Sud-Est pentru a recrea experiența autentică a cafenelei italiene de acasă. În fiecare ceașcă crema moale sporește notele de lemn și cacao.
Pachet de cafea Lavazza portionata si ambalata individual sub forma de paduri cu diametrul de 62 mm pentru aparate de cafea Philips Senseo.
În stoc
| Brand | Lavazza |
| Compatibilitate | Senseo |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 8/10 |
| Dimensiunea Ceştii | 60 ml |
| Greutate | 250g (36 x 7g) |
| Diametru | 62 mm |
| Mod Ambalare | Punga cu 36 paduri |








Simovici Andreea (proprietar verificat) –
Gust super.
Simovici Andreea (proprietar verificat) –
Super bună!
Laviniu Rancu (proprietar verificat) –
Recomand cu încredere. Servicii ireproșabile!!!
Lucia D. (proprietar verificat) –
????
vlad s. (proprietar verificat) –
Foarte buna
Mircea B. (proprietar verificat) –
La fel de buna ca produsele Senseo
Madalina P. (proprietar verificat) –
Cremoasa
Anonymous (proprietar verificat) –
Aromă intensă
SIMONA F. (proprietar verificat) –
GUST PROFUND MIROS EXCELENT
Anonymous (proprietar verificat) –
Gust foarte intens
Bbbbb Mmmm (proprietar verificat) –
Recomand
csete z. (proprietar verificat) –
Buna
Adriana Conu (proprietar verificat) –
Very good
Morariu Mihaela (proprietar verificat) –
Preferata familiei. ????????
Mircea B. (proprietar verificat) –
poate un pic tare pentru unele gusturi
Emilia HANCAS (proprietar verificat) –
Foarte buna????
DANIELA SERBAN (proprietar verificat) –
Foarte multumita
Mihaela Morariu (proprietar verificat) –
Recomand
Lidia (proprietar verificat) –
Foarte multumita.
Monica Salahoru (proprietar verificat) –
Sunt foarte mulțumită