18 Paduri Domino Caffe Chocolat – Compatibile Senseo
Prețul inițial a fost: 20.00 lei.17.90 leiPrețul curent este: 17.90 lei.
Descoperiți plăcerea a 18 paduri de cafea delicioasă, perfect compatibile cu mașinile SENSEO®* – cu un gust subtil de ciocolata! Savurați pauzele de cafea cu cafeaua Domino Original. Aceste paduri de cafea îmbogățite cu aroma de ciocolata oferă o experiență de neuitat, oricând doriți.
În stoc
- Livrare gratuita la comenzi peste 299 lei
- Livrare in Easybox ridici comanda cand vrei
- 200.000+ clienti in ultimi 10 ani
- Livrare a 2-a zi expediere rapida
- Program de loialitate aduni puncte la comenzi
- Plata cu Revolut Pay poti folosi punctele Revolut
4,9
(569 recenzii)
R
Revolut Pay
| Brand | Domino |
| Compatibilitate | Senseo |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 4/5 |
| Dimensiunea Ceştii | 110 ml |
| Greutate | 126g (18 x 7g) |
| Diametru | 62 mm |
| Mod Ambalare | Punga cu 18 paduri |








Florentina Udrea (proprietar verificat) –
Bune
Stan Ioana (proprietar verificat) –
Nu mi-a plăcut
Ana M. (proprietar verificat) –
Foarte bună
Ana Arsene (proprietar verificat) –
Super
Ana C. (proprietar verificat) –
O cafea bună cu aromă pe măsură!