150 Paduri Biodegradabile Vergnano Oro – Compatibile ESE44
Prețul inițial a fost: 175.00 lei.158.90 leiPrețul curent este: 158.90 lei.
Amestecul Oro Arabica este o creație de cafea cu un buchet subtil și rafinat, obținută cu pricepere din amestecul de Arabica din America Centrală și una dintre cele mai excepționale origini de Robusta din întreaga lume. La prima înghițitură, veți fi întâmpinați de arome delicate de caramel și vanilie, care vă vor învălui simțurile. Apoi, veți descoperi note persistente de cacao și subtile aluzii la tutun, oferindu-vă o călătorie senzorială de neuitat.
În stoc
| Brand | Vergnano |
| Compatibilitate | Paduri ESE44 |
| Tip Băutură | Cafea |
| Intensitate | 5 din 10 |
| Dimensiunea Ceştii | 25 ml / 40 ml |
| Greutate | 1050g (150 x 7g) |
| Diametru | 44 mm |
| Mod Ambalare | Cutie cu 150 paduri |








Ionut Geageac (proprietar verificat) –
O cafea aromata , nu este amară, recomand preparare stil italian. Adică nu umpleți ceșcuța pana sus!